USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hotel Punta Cana Beach Garden I Punta Cana Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Hotel Punta Cana Beach Garden I

Hotel Punta Cana Beach Garden I 4*

 Wi-Fi

WiFi

 24-uurs zorg

24-uursreceptie

 Zwembad

Dakzwembad

 Eigen strand

Strandtoegang

 Sportactiviteiten

Aquapark

Tennisveld

Golfbaan

Paardrijden

Duiken

Snorkelen

Visserij

Kanoën

 Spa en ontspanning

Spa en wellnesscentrum

Schoonheidsbehandeling

Massage

Waxen

Gezichtsbehandelingen

Manicure

Pedicure

 Eten op locatie

Restaurant

Bar/ lounge

 Kindvriendelijk

Kinderspeelruimte

 Airconditioning

Voorzien van een terras met een zwembad, is Hotel Punta Cana Beach Garden I met 20 kamers geplaatst op amper 5 minuten lopen van Plaza Turquesa. Het 4-sterrenhotel ligt in de Bavaro wijk van de stad, op een klein stukje lopen van culturele bezienswaardigheden, zoals het Aroma's Museum.

Gasten kunnen dominican fantasy gemakkelijk bereiken op ongeveer 550 meter van dit aparthotel. Het Palma Real Winkelcentrum is binnen 25 minuten te voet van Beach Garden Punta Cana gelegen.

De kamers van deze accommodatie in Punta Cana hebben een patio en een balkon, samen met strijkfaciliteiten en airconditioning voor uw gemak. Een apart toilet en een douche in de badkamer maken het verblijf nog aangenamer. Een haardroger en handdoeken zijn ook inbegrepen. De aparte badkamers zijn voorzien van een haardroger en handdoeken, naast een apart toilet en een douche. Je kunt van uitzicht op de tuin genieten.

Elke ochtend is er een Amerikaans ontbijt beschikbaar in Beach Garden. Kat's Corner serveert een goede reeks van Amerikaanse gerechten en ligt vlak om de hoek van dit hotel in Punta Cana.


Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • VIP in- en uitchecken
  • Huisdieren toegestaan
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Bagageopslag
  • Privéstrand
  • Lift
  • Geldwisselkantoor
  • ATM/Geldautomaat
  • Kapper
  • Koffiebar
  • Open haard
  • Brandblussers
  • Toegangssleutel

Horeca

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei
  • Restaurant
  • Snackbar
  • Bar/ lounge
  • Buiten eethoek
  • Picknickplaats/ Tafels

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Dakzwembad
  • Strandtoegang
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Casino
  • Aquapark
  • Karaoke
  • Live-entertainment
  • Nachtclub
  • Zonneterras
  • Tuin
  • Barbecuefaciliteiten
  • Spa en wellnesscentrum
  • Pedicure
  • Manicure
  • Waxen
  • Gezichtsbehandelingen
  • Behandelruimte
  • Schoonheidsbehandeling
  • Massage
  • Duiken
  • Snorkelen
  • Kanoën
  • Paardrijden
  • Tennisveld
  • Golfbaan
  • Visserij
  • Zwembad met uitzicht
  • Makeup services

Diensten

  • Luchthavenshuttle (toeslag)
  • Huishouding
  • Autoverhuur
  • Wasserij
  • Tours/Ticketservice
  • Boodschappenservice
  • Winkels/ Commerciële diensten
  • Happy hour

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Geluiddichte kamers
  • Zithoek
  • Patio
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Kinderspeelruimte

Veelgestelde vragen

  • Is er parkeergelegenheid bij Hotel Punta Cana Beach Garden I?

    Ja, Hotel Punta Cana Beach Garden I biedt parkeerplaatsen gratis aan.
  • 🕗

    Wat is de uitchecktijd in 4-sterren Hotel Punta Cana Beach Garden I?

    Klanten van 4-sterren Hotel Punta Cana Beach Garden I moeten om 11:00 uitchecken.
  • 🛀

    Welke spabehandelingen worden aangeboden in dit 4-sterren aparthotel?

    Gasten van dit 4-sterren aparthotel kunnen genieten van gezichtsmassage en ook een bezoek brengen aan een wellnesscentrum met kapperservice, pedicure en manicure.
  • Wat voor soort zwembad is er bij dit 4-sterren hotel?

    Er is een zwembad beschikbaar bij dit 4-sterren hotel.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-02
2026-07-03

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Hotel Punta Cana Beach Garden I, Dominicaanse Republiek

Calle Aruba, Punta Cana, Dominicaanse Republiek

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteles-punta-cana.net

All rights reserved